Preskočiť na obsah
Ján Targoš

Stavebníctvo

Ján Targoš

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Nižné Nemecké
Od roku
2023
IČO
55 464 360

Ján Targoš

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 52 Nižné Nemecké
Na trhu od
12. mája 2023
IČO
55 464 360
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ján Targoš

Ján Targoš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nižné Nemecké. Podniká od 12. mája 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Ján Targoš
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 464 360
Dátum vzniku
12. mája 2023
Miesto podnikania
072 52 Nižné Nemecké
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-30923
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ján Targoš zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ján Targoš?

Miesto podnikania je v obci 072 52 Nižné Nemecké.

Čím sa Ján Targoš zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Ján Targoš?

IČO je 55 464 360.

Odkedy podniká Ján Targoš?

Podnikanie začalo 12. mája 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ján Targoš podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jan-targos.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.